Baza Turystyczno-Rekreacyjna

Baza Turystyczno - Rekreacyjna, której właścicielem jest Gmina Siemiatycze, znajduje się w miejscowości Wólka Nadbużna (ok. 5 km do Siemiatycz).

W jej skład wchodzą:

- park linowy,

- domki letniskowe

- świetlica z poddaszem użytkowym (tzw. schronisko),

- plac zabaw dla dzieci,

- siłownia zewnętrzna,

- urządzenia rekreacyjne (eurobungee, zjeżdżalnia dmuchana),

- wiata ogniskowa,

- pole namiotowe,

- miejsca dla kamperów.

 

 

park

Główny obiekt Bazy - park linowy powstał w 2014 r. w Gminie Siemiatycze z projektu unijnego realizowanego w ramach działania „Odnowa i rozwój wsi” objętego PROW na lata 2007 – 2013. Obiekt został wkomponowany w naturalny drzewostan sosnowy. Składa się z różnego rodzaju przeszkód linowych, zbudowany z lin (syntetyczna, stalowa lub naturalna), belek i innych elementów. Przeszkody są umieszczone na różnych wysokościach na drzewach. Podczas projektowania obiektu zwrócono szczególną uwagę na bezpieczeństwo osób korzystających z tras linowych. Park posiada asekurację ciągłą, siatkę bezpieczeństwa pod całą trasą dla najmłodszych oraz wykwalifikowaną kadrę instruktorską. Na park składają się dwie trasy - MALUCH (dla dzieci od lat 3), oraz JUNIOR (dla dzieci starszych, młodzieży, dorosłych, min. 130 cm wzrostu). Uwaga - przychodząc dp parku należy mieć: sportowe lekkie buty, długie spodnie, związane włosy.


OPIS TRAS

 

 

Baza dysponuje 39 miejscami noclegowymi w domkach letniskowych (łącznie 26 miejsc) oraz schronisku (13 miejsc). Domki są: 3,4 i 5-osobowe. W każdym domku znajduje się: łazienka z toaleta, aneks kuchenny z kuchenka gazową, ogrzewanie elektryczne. Domki są wyposażone w akcesoria kuchenne (talerze, garnki, sztućce, kubki itp.).

REGULAMIN UŻYTKOWANIA DOMKÓW

 

 

tel. 605 732 613

 

BAZA otwarta ejst w sezonie letnim (najcześciej od maja, do września/października).

 

 

 

 

 

Na terenie Bazy znajduje się PUNKT INFORMACJI TURYSTYCZNEJ, z ofertą bezpłatnych folderów, przewodników i ulotek turystycznych, oraz sprzedażą drobnych pamiątek.

park

park   park

park   park   park

park   park

 

 

 

park
park
park
park
park
park
park
park
park
park
park
park
park
park
park
park
park
park
park
park
park
park
park
park
park
park
park
park
park
park
park
park
park
park
park
park
park
park
park
park
park
park
park
park
park
park
park
park
park
park
park
park
park
park
park
park
park
park
park
park
park
park
park
park
park
park
park
park
park
park
park
park
park
park
park
park
park
park
park
park
park
park
park
park
park
park
park
park
park
park

Strony w dziale: