Remont świetlicy w Romanówce

Świetlica w Romanówce jest jednym z przykładów tego typu obiektów na terenie naszej gminy kompleksowo wyremontowanych.

Ok. 3 lata temu wysłużony obiekt miał wiele bardziej i mniej poważnych mankamentów. Zapadała się podłoga, do przebudowy był kominek, do odnowienia ściany i sufit, zaczynała gnić szalówka. Pierwszym etapem remontu, ok. 3 lata temu, była modernizacja kominka, zaś ściany zyskały tynk mozaikowy. Wtedy tez odnowione zostało całe wnętrze. Ponad rok temu trzeba było wykonać nową podłogę, z wylewki betonowej, którą pokryły estetyczne płytki. W tym samym czasie w kuchni rozebrany został stary piec kaflowy, po czym pomieszczenie to nabrało na przestrzeni. Niedawno zakończono remont elewacji zewnętrznej. W tym przypadku budynek został docieplony i otynkowany. Poprawione zostały również schody przy wejściu głównym.

 

r
r
r
r
r
r
r
r
r
r

Strony w dziale:

Strony w dziale: