Free Wifi

W Urzędzie Gminy Siemiatycze funkcjonuje darmowe WI FI.

Bezprzewodowy dostęp dok internetu, to system 6 generacji.

EEE 802.11ax , oficjalnie jako Wi-Fi 6 (2,4 GHz i 5 GHz) [4] i Wi-Fi 6E (6 GHz), to standard IEEE dla bezprzewodowych sieci lokalnych ( sieci WLAN ) i następca 802.11ac . Jest również znany jako Wi-Fi o wysokiej wydajności, dla klientów w tzw. gęstych środowiskach. Jest przeznaczony do pracy w pasmach zwolnionych z obowiązku posiadania licencji między 1 a 7,125 GHz, w tym w pasmach 2,4 i 5 GHz, które są już w powszechnym użyciu, a także w znacznie szerszym paśmie 6 GHz(5,925–7,125 GHz w USA).

Głównym celem tego standardu jest zwiększenie przepustowości na powierzchnię w scenariuszach o dużym zagęszczeniu, takich jak biura korporacyjne, centra handlowe i gęsto zabudowane mieszkania. Podczas gdy nominalna poprawa szybkości transmisji danych w porównaniu z 802.11ac wynosi tylko 37%, ogólna poprawa przepustowości (w całej sieci) wynosi 300% (stąd High Efficiency ). Przekłada się to również na 75% mniejszą latencję. Czterokrotne zwiększenie całkowitej przepustowości jest możliwe dzięki wyższej wydajności widmowej .

Strony w dziale:

Strony w dziale: