"Eternite - Poznaj Podlasie" - kompleks wypoczynkowy nad Bugiem

"Eternite - Poznaj Podlasie", to znakomite miejsce do czynnego wypoczynku i rekreacji, organizacji szkoleń, spływów kajakowych, konferencji, wczasów oraz imprez okolicznościowych, rodzinnych jak i biznesowych.

 

et

Oferta kompleksu: sauna sucha (czynna 18:00 - 20:00), basen, sala masażu, solarium, grota solna, sala fitness, kręgielnia z bilardem, 2 bary, restauracja, 2 sale konferencyjno - bankietowe na 100 - 300 osób. Obiekt posiada 56 pokoi: 1, 2, 3, 4, 5-osobowe z łazienkami, pokoje biznesowe oraz apartamenty.

W cenie noclegu jest: śniadanie, sauna sucha, grota solna, fitness.

Dla osób nieśpiących w obiekcie: basen z sauną suchą, grota solna, masaże.

W obrębie obiektu mogą występować utrudnienia związane z zasięgiem telefonii komórkowej.

 

ul.: Wólka Nadbużna 66
miejscowość: Siemiatycze
kod poczt.: 17-300
nr. tel.: 510 02 05 05
strona internetowa: http://www.eternite.pl/
e-mail: kontakt@eternite.pl

et
et
et
et
et
et
et
et
et
et
et
et
et
et
et
et
et
et
et
et
et
et
et

Strony w dziale:

Strony w dziale: