Baza Turystyczno - Rekreacyjna w Wólce Nadbużnej

Gmina Siemiatycze oferuje turystom odwiedzającym gminę w sezonie letnim zespół 6 domków letniskowych, położonych w Wólce Nadbużnej nad brzegiem rzeki Bug.

Dzięki bezpośredniemu dostępowi do linii brzegowej rzeki Bug istnieje możliwość przycumowania kajaków do przystani - mariny oraz przyrządzenia posiłków pod dużą wiatą grillową lub grillu murowanym obok schroniska. W domkach letniskowych oferujemy pobyt od do 6 osób. Domki wyposażone są w: aneksy kuchenne, toalety, prysznice, agd. Baza noclegowa poszerzona jest o tzw. schronisko z 13 miejscami noclegowymi.

Baza oferuje również: park linowy (2 trasy - dla najmłodszych i starszych, eurobungee, siłownię zewnętrzną, gokarty, tzw. dmuchaną zjeżdżalnię, świetlicę na imprezy okolicznościowe z kominkiem, plac zabaw dla dzieci.

 

Baza Turystyczno Rekreacyjna Wólka Nadbużna
miejscowość: Wólka Nadbużna
tel.: 606 732 613
strona internetowa: http://park.gminasiemiatycze.pl
e-mail: btr@gminasiemiatycze.pl

 

Strony w dziale:

Strony w dziale: