Bal karnawałowy w przedszkolu

Dodane przez admin - pon., 13/02/2023 - 12:46

Kategoria

W piątek, 10 lutego, odbyło się wielkie wydarzenie w Przedszkolu Gminnym "Magiczne Miejsce".

 

To długo oczekiwany przez wszystkie dzieci bal karnawałowy.  W tym dniu całe przedszkole zamieniło się w morską krainę. Sale przedszkolne, korytarze, szatnia oraz sala widowiskowa pełne były malowideł i nie tylko morskich stworzeń rybek, meduz, żółwi, ośmiornic, muszli i wiele, wiele innych.   

Dla dzieci był to wyjątkowy dzień. Czekały na niego z niecierpliwością. Przedszkolaki tego dnia zamieniły się w rycerzy, piratów, księżniczki, biedroneczki, pszczółki, syreny, policjantów, kucharzy itp.

Zabawę poprowadził Teatr Conieco. Aktorzy wcielili się w role wodzirejów, animowali tańce, gry i konkursy. W konkursach brały udział nie tylko dzieci, ale również panie nauczycielki. Zabawy i śmiechu nie było końca.

 

Relacja z wydarzenia w portalu podlasie24.

 

 

p
p
p
p
p
p
p
p
p
p
p
p
p
p
pp
p
p
p
p

Strony w dziale:

Strony w dziale: