Zaproszenie na koncert!

Dodane przez admin - wt., 07/02/2023 - 18:20

Kategoria

Siemiatycki Ośrodek Kultury zaprasza w najbliższą niedzielę, 12 lutego, na koncert pierwszej damy polskiego jazzu - Agi Zaryan.

Miejsce - Siemiatycze ul. Zaszkolna 1 (synagoga).
 
Bilety w cenie 80 zł do nabycia w S.O.K. ul. Legionów Piłsudskiego 1 i ul. Zaszkolna 1.
 
Twórczość Agi Zaryan to kwintesencja tego, co najlepsze w historii jazzu, a zarazem kontynuacja tradycji legendarnych dokonań wokalistek jazzowych. Światowe uznanie Artystka zawdzięcza wyjątkowemu stylowi z charakterystyczną lekkością frazowania i ciepłym matowym tonem głosu.
 
Aga Zaryan jest laureatką najważniejszych nagród w świecie muzycznym, od lat uznawaną za najlepszą wokalistkę jazzową w Polsce (ankieta Jazz Top - magazynu Jazz Forum). Jej płyty sprzedają się w rekordowych nakładach, udowadniając, że ambicja i wysublimowany styl pozwalają dotrzeć do szerokiego grona publiczności. Artystka podbija serca publiczności koncertując na całym świecie. Aga Zaryan jest również aktywną działaczką społeczną, m.in: Ambasadorką PAH, sojuszniczką KPH. Za swoją
działalność została wyróżniona nagrodą Gwiazda Dobroczynności 2017.

 

sok

 

 

 

 

Strony w dziale:

Strony w dziale: