Rozpoczęła się największa inwestycja w bieżącym roku!

Dodane przez admin - wt., 06/06/2023 - 21:48

Kategoria

Rozpoczęła się długo wyczekiwana inwestycja w bieżącym roku, polegająca na zmianie wizualnej dwóch miejsc w Czartajewie – przebudowie szkolnego placu sportowego i budowie tam dwóch boisk wraz z zapleczem, oraz budowie nowego budynku kulturalno – społecznego w miejscu obecnej świetlicy.

Pierwsze prace dotyczą budowy nowej świetlicy. Stary budynek już zniknął, po wcześniejszej rozbiórce tych elementów, które w przyszłości mogą przydać się do celów remontowych innych obiektów, np. blacha, okna, drzwi i itp. Poszerzony i wyrównany został również plac budowy, gdyż nowy budynek będzie większy od dotychczasowego. Z kolei na razie mniej dzieje się na placu szkolnym, ale i tam wkrótce ruszą intensywne prace.

Wartość inwestycji - ok. 6,5 mln zł. Wykonawca - Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych sp. z o.o. w Siemiatyczach Stacji.

Więcej o tej inwestycji TUTAJ.

 

 

cz
cz
cz
cz
cz
cz
cz
cz

Strony w dziale:

Strony w dziale: