Świetlica w Boratyńcu Ruskim w nowej szacie!

Dodane przez admin - pon., 05/06/2023 - 21:04

Kategoria

Po generalnym remoncie wnętrza świetlicy przyszedł czas na odnowienie jej elewacji zewnętrznej.

Mowa o budynku świetlicy w Boratyńcu Ruskim, dostosowanej do potrzeb działalności Klubu "Senior+". Jeszcze przed tym, jak rozpoczną się klubowe zajęcia dla seniorów, została zmieniona estetyka zewnętrzna tego budynku. Beżowy kolor tynku to już historia. Teraz elewacja jest jaśniejsza i bardziej estetyczna, zaś brązowe elementy dekoracyjne (stylowe okiennice) dodają ładnego kontrastu, potęgując zdecydowanie lepszy odbiór wizualny.

Wykonawca remontu - Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych sp. z o.o. w Siemiatyczach Stacji

Uroczyste otwarcie Klubu "Senior+" w Boratyńcu Ruskim - 1 lipca. Szczegóły wkrótce.

 

bor

 

 

bor
bor
bor
bor
bor
bor

Strony w dziale:

Strony w dziale: