Złote Gody

Dodane przez admin - śr., 16/02/2022 - 18:19

Zdrowia, szczęścia, wszelkiej pomyślności, oraz kolejnych tak pięknych rocznic – tego najwięcej życzono jubilatom z terenu gminy Siemiatycze, których 50-lecie pożycia małżeńskiego przypadło na ubiegły rok. Jednak z wielu względów, m.in. pandemicznych, Złote Gody dla par obchodzących tę zacną rocznicę udało się zorganizować teraz, 16 lutego 2022. Oprócz wspomnianych życzeń były kwiaty, upominki, lampka szampana, listy gratulacyjne, a przede wszystkim medale nadane przez Prezydenta RP.

- Łza w oku się ciśnie. Tak to szybko zleciało... –  tak najczęściej jubilaci komentowali swój jubileusz.

Medale, w imieniu Prezydenta RP, wręczał Wójt Edward Krasowski. W uroczystości uczestniczyli również Sekretarz Gminy Siemiatycze Joanna Miłkowska, oraz Przewodniczący Rady Gminy Siemiatycze Adam Boguszewski.

Uroczystość została zorganizowana w Urzędzie Gminy Siemiatycze.

Relacja z uroczystości również w portalu podlasie24.

gody