8 milionów zł dotacji dla Gminy Siemiatycze!

Dodane przez admin - czw., 12/10/2023 - 12:39

Kategoria

Kolejne wysokie dotacje dla Gminy Siemiatycze.

Tym razem z Rządowego Funduszu Inwestycji Strategicznych naszemu samorządowi przyznano prawie 8 milionów zł na kolejne inwestycje.

 

To:

- termomodernizacja Szkoły Podstawowej z oddziałami wychowania przedszkolnego i sali gimnastycznej w Tołwinie – 6 mln 500 tys. zł (m.in. ocieplenie budynku, budowa instalacji fotowoltaicznej, wymiana elektryki i systemu c.o., remont pomieszczeń wewnętrznych),

- budowa i modernizacja oświetlenia ulicznego na terenie gminy Siemiatycze – 1 mln 500 tys. zł (rozbudowa oświetlenia, wymiana lamp na nowoczesne ledowe – energooszczędne, co przyczyni się do poprawy bezpieczeństwa w ruchu drogowym i zredukuje koszty energii).

 

Zadania te będą realizowane w latach 2024 – 2026.

Więcej o dofinansowaniach w ramach Funduszu Inwestycji Strategicznych na stronie Podlaskiego Urzędu Wojewódzkiego.

 

rf

 

 

 

Strony w dziale:

Strony w dziale: