Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza z Kajanki na powiatowych zawodach sportowo - pożarniczych

Dodane przez admin - wt., 13/06/2023 - 09:35

W niedzielę, 11 czerwca, na boisku przy Zespole Szkół w Drohiczynie, w sztafecie pożarniczej i tzw. "bojówce", czyli zawodach sportowo - pożarniczych, rywalizowali dorośli i młodzież z OSP powiatu siemiatyckiego.

Wśród młodszej grupy Gminę Siemiatycze reprezentowała Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza OSP Kajanka. Nasi dzielni młodzi strażacy przygotowywali się do tych zawodów ćwicząc wspomniane konkurencje pożarnicze przez kilka dni. Z każdym dniem przygotowań było lepiej, jednak, aby reprezentować ten najwyższy poziom - trzeba jeszcze potrenować  (zajęli trzecie miejsce na trzy startujące ekipy).

Dziękujemy za występ i reprezentowanie Gminy. Dziękujemy też druhowi Ernestowi Krauze za zaangażowanie w przygotowania tej drużny.

Więcej o zawodach w Drohiczynie w portalu podlasie24.

straz