Życzenia z okazji rozpoczęcia roku szkolnego!

Dodane przez admin - czw., 01/09/2022 - 09:07

Z okazji rozpoczynającego się nowego roku szkolnego 2022/2023 - w imieniu naszego samorządu - składamy wszystkim Nauczycielom i Pracownikom oświaty najserdeczniejsze życzenia spokojnej i satysfakcjonującej pracy, wytrwałości i wyrozumiałości.

Wszystkim zaś naszym Uczniom, a szczególnie tym, którzy rozpoczynają dzisiaj przygodę z nauką, życzymy - aby spełniły się ich marzenia o szkole, aby zdobyta wiedza umożliwiała osiąganie sukcesów w następnych etapach edukacji, a szkoła była tym miejscem, do którego z chęcią będą przychodzić i mieć w niej poczucie bezpieczeństwa.

Wszystkim Rodzicom i Opiekunom naszych uczniów, życzymy cierpliwości i konsekwencji w wychowywaniu młodego pokolenia oraz licznych miłych przeżyć związanych z osiągnięciami Waszych podopiecznych.

Wójt Gminy Siemiatycze

Edward Krasowski