Atrakcje dla dzieci w Cecelach

Dodane przez admin - wt., 28/06/2022 - 21:54

Kategoria

26 czerwca plac przy świetlicy w Cecelach zrobił się nieco ciasny.

Stanął dmuchany plac zabaw, namioty z innymi atrakcjami, było malowanie twarzy dla dzieci, wiele słodkości i bogaty poczęstunek. Podczas zabawy był też akcent charytatywny, gdyż do puszki wrzucano pieniążki, by wesprzeć leczenie 4-letniego Bartka z Grodziska. Z kolei w konkursie kulinarnym znalazło się 6 wypieków. Wszystkie smaczne i okazałe, lecz komisja musiała wybrać najsmaczniejsze. Wygrało ciasto p. Edyty Harbaszewskiej. Wszyscy, którzy brali udział w konkursie otrzymali upominki.

Organizatorzy Pikniku - sołectwo Cecele, GOK i Gmina Siemiatycze.

 

cecele
cecele
cecele
cecele
cecele
cecele
cecele
cecele
cecele
cecele
cecele
cecele
cecele
cecele
cecele
cecele
cecele
cecele
cecele
cecele
cecele
cecele
cecele
cecele
cecele
cecele

Strony w dziale: