Remiza OSP w Ogrodnikach

Dodane przez admin - pon., 05/06/2023 - 20:24

Kategoria

Zakończyły się prace związane z budową zaplecza remizy w Ogrodnikach.

Chodzi o garaż na lekki samochód strażacki, który wkrótce będzie zakupiony na wyposażenie tej OSP  (finansowanie - dotacja z budżetu Województwa Podlaskiego - 70 tys. zł, oraz z budżetu Gminy Siemiatycze - 50 tys. zł), oraz łódź (już jest na wyposażeniu). Cały ten zestaw stanowił będzie zaplecze OSP Gminy Siemiatycze do działań ratowniczych na wodzie i nie tylko.

Z kolei sąsiedni budynek to główna część remizy, wykończona z zewnątrz. Do wykonania pozostał ostatni etap - doposażenie i dostosowanie wnętrza remizy do potrzeb strażaków.

Prace były finansowane z budżetu własnego Gminy Siemiatycze. Wykonawca - Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych sp. z o.o. w Siemiatyczach.

 

 

ogr
ogr
ogr
ogr

Strony w dziale:

Strony w dziale: