Dzień Strażaka w Ogrodnikach

Dodane przez admin - wt., 28/06/2022 - 21:02

Kategoria

26 czerwca na placu przy świetlicy w Ogrodnikach zebrało się mnóstwo druhów z terenu gm. Siemiatycze, by świętować Gminny Dzień Strażaka.

Na uroczystość zjechali przedstawiciele OSP z: Krupic, Kłopot B., Słoch Annopolskich, Tołwina, Kajanki, gospodarzami byli strażacy z Ogrodnik. W imieniu druhów modlitwę odmówili kapelani - księża Jan Krasowski i Mirosław Niczyporuk. Wielu strażaków, z rąk wójta Edwarda Krasowskiego oraz prezesa powiatowego OSP Jana Okuniewskiego, odebrało pamiątkowe wyróżnienia. W słowach skierowanych do druhów, zarówno Wójt Gminy Siemiatycze Edward Krasowski, Prezes Zarządu Powiatowego OSP w Siemiatyczach Jan Okuniewski, oraz Komendant Powiatowy PSP w Siemiatyczach st. bryg. Sylwester Uściniak podkreślali ogromne zaangażowanie strażaków OSP nie tylko w działania ratownicze, ale i społeczne, kulturalne i inne. Dzień Strażaka zakończył wspólny obiad.

straz

Strony w dziale: