Festyn z okazji otwarcia kompleksu rekreacyjnego w Słochach Annopolskich

Dodane przez admin - pon., 08/07/2024 - 20:28

Kategoria

6 lipca wielu mieszkańców naszej gminy, i nie tylko, bawiło się w Slochach Annopolskich, podczas festynu z okazji otwarcia kompleksu rekreacyjnego. Były atrakcje dla dzieci, m.in. dmuchany mega plac zabaw, słodkości, lody na upalną pogodę, wata cukowa, popcorn, oblegany był też plac zabaw zamontowany na stałe w tym miejscu. Z kolei dorośli bawili się przy muzyce na żywo, w tym podczas koncertu grupy "As" z Białegostoku. 

Wydarzeni uświetnili goście: Prezes SLGD "Tygiel Doliny Bugu' Agnieszka Wojtkowska, Przewodniczący Rady Powiatu Siemiatyckiego Mariusz Pyzowski, Radny Sejmiku Województwa Podlaskiego Jerzy Leszczyński, Prezes PUK Siemiatycze Stacja Artur Borkułak.

Głównym organizatorem przedsięwzięcia była Gmina Siemiatycze, przy wsparciu mieszkańców Słoch Annopolskich, a w szczególności Ochotniczej Straży Pożarnej i Koła Gospodyń Wiejskich. 

Przypominamy - w Słochach Annopolskich powstał kompleks rekreacyjny z wieloma elementami wyposażenia i atrakcjami - nowoczesny plac zabaw wyposażony w huśtawki, bujaki, zestaw ze zjeżdżalnią, wieżami i elementami wspinaczkowymi, karuzelą, piaskownicą. Są też: siłownia zewnętrzna, boisko trawiaste z widownią, wiata ogniskowa. Obecnie na placu montowane są ławki i kosze. Projekt został zrealizowany dzięki dofinansowaniu ze środków Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 -2020, który wspiera rozwój infrastruktury turystycznej, rekreacyjnej i kulturalnej.

 

 

Wielkie podziękowania sponsorom, którzy wsparli nasze wydarzenie, a są to: "Dimex" Antoni Timofjejuk, Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych sp. z o.o. w Siemiatyczach Stacji, "Unipasz" Siemiatycze, PHU "Sobex Nowy" Krzysztof Bednarz, "Wodociągi Podlaskie", Nadbużańska Spółdzielnia Mleczarska w Siemiatyczach, PHU "Buzzy Mielnik Paulina Usowicz - Baranowska, 

 

 

 

 

Strony w dziale:

Strony w dziale: