Zaproszenie na otwarcie kompleksu rekreacyjnego w Słochach Annopolskich!

Dodane przez admin - wt., 02/07/2024 - 09:43

Kategoria

W najbliższą sobotę, 6 lipca, zapraszamy do Słoch Annopolskich (plac gminny od strony Drohiczyna), na festyn z okazji otwarcia kompleksu rekreacyjnego.

Początek wydarzenia o godz. 15.00, blokiem zabaw dla dzieci. Będzie m.in. dmuchany plac zabaw, oraz rozstrzygnięcie konkursu plastycznego (szczegóły TUTAJ). Ok. godz. 18.30 z koncertem wystąpi gwiazda wieczoru - zespół "AS. Od godz. 20.00 zabawa z muzyką na żywo. Poza tym zapraszamy na smakołyki, darmową watę cukrową, popcorn i in.

Przypominamy - w Słochach Annopolskich powstał kompleks rekreacyjny z wieloma elementami wyposażenia i atrakcjami - nowoczesny plac zabaw wyposażony w huśtawki, bujaki, zestaw ze zjeżdżalnią, wieżami i elementami wspinaczkowymi, karuzelą, piaskownicą. Są też: siłownia zewnętrzna, boisko trawiaste z widownią, wiata ogniskowa. Obecnie na placu montowane są ławki i kosze. Projekt został zrealizowany dzięki dofinansowaniu ze środków Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 -2020, który wspiera rozwój infrastruktury turystycznej, rekreacyjnej i kulturalnej.


 

slo

 

 

slo
slo
slo
slo
slo
slo
slo
slo
slo
slo
slo
slo
slo
slo
slo
slo
slo

Strony w dziale:

Strony w dziale: