Sesja Rady Gminy

Dodane przez admin - czw., 01/06/2023 - 06:22

Kategoria

30 maja 2023 r. odbyła się XXXII, w bieżącej kadencji, Sesja Rady Gminy Siemiatycze.

Wójt Edward Krasowski przedstawił sprawozdanie z pracy w okresie między sesjami - informował o inwestycjach realizowanych w Gminie, otrzymanych dofinansowaniach, a także planach na najbliższy czas.

Podczas sesji Rada Gminy jednogłośnie przyjęła 10 uchwał. Jedna z nich dotyczyła przekazania nieruchomości o powierzchni 2,5 ha na rzecz Parafii Rzymskokatolickiej pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Czartajewie w celu utworzenia tam cmentarza parafialnego. Kolejna - udzielenia pomocy finansowej Powiatowi Siemiatyckiemu na zadania realizowane na terenie Gminy. Pomoc ta dotyczy budowy ścieżki pieszo-rowerowej na odcinku Siemiatycze – Św. Góra Grabarka oraz przebudowy drogi w miejscowości Baciki Bliższe. Inne uchwały dotyczyły m. in. zmian w budżecie Gminy, opieki nad bezdomnymi zwierzętami, zbycia nieruchomości.

30 maja 2023 r. odbyła się XXXII, w bieżącej kadencji, Sesja Rady Gminy Siemiatycze.

Wójt Edward Krasowski przedstawił sprawozdanie z pracy w okresie między sesjami - informował o inwestycjach realizowanych w Gminie, otrzymanych dofinansowaniach, a także planach na najbliższy czas.

Podczas sesji Rada Gminy jednogłośnie przyjęła 10 uchwał. Jedna z nich dotyczyła przekazania nieruchomości o powierzchni 2,5 ha na rzecz Parafii Rzymskokatolickiej pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Czartajewie w celu utworzenia tam cmentarza parafialnego. Kolejna - udzielenia pomocy finansowej Powiatowi Siemiatyckiemu na zadania realizowane na terenie Gminy. Pomoc ta dotyczy budowy ścieżki pieszo-rowerowej na odcinku Siemiatycze – Św. Góra Grabarka oraz przebudowy drogi w miejscowości Baciki Bliższe. Inne uchwały dotyczyły m. in. zmian w budżecie Gminy, opieki nad bezdomnymi zwierzętami, zbycia nieruchomości.

 

 

 

 

se
se
se

Strony w dziale:

Strony w dziale: